Pigtail światłowodowy SC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29221-02 /12szt./

Wysyłka w: do 3 dni
Cena: 64,04 zł 64.04
Cena netto: 52,07 zł
Cena w innych sklepach: 54,27 zł
ilość opak.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ASSMANN
Kod produktu: 0004-00011-52821

Opis

Długość [mm] : 2
Ean : 4016032280187
Kategoria : OS2
Przepust przeciwzgięciowy : Brak
Rodzaj : Pigtail jednożyłowy
Rodzaj złącza wtykowego : SC
Typ włókna : Jednomodowy
Opis :



Pigtail światłowodowy SC simplex SM 9/125 OS2 2m DK-29221-02 /12szt./ 4016032280187 ASSMANN DK-29221-02
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy od home.pl