Osprzęt elektroinstalacyjny - czym to się je?
Osprzęt elektroinstalacyjny - czym to się je?

Każdy z nas boryka się dylematem jaki osprzęt elektryczny wybrać. Sprawa z pozoru wydaje się prosta, jednak wystarczy, że odwiedzimy sklep elektryczny czy sprawdzimy ofertę jaką dają nam internetowe hurtownie elektryczne i sprawa zaczyna się znacząco komplikować.

czytaj całość »
EMOS

W związku z ogromnym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców produktami czeskiej firmy EMOS, w lutym 2004 roku została utworzona w Polsce spółka-córka EMOS PL.

czytaj całość »
PAWBOL

Pawbol Sp. z o.o. to uznany w Polsce i Europie producent osprzętu elektroinstalacyjnego, który swoją działalność rozpoczął w 1989 roku. Od tamtej pory firma dała się poznać jako solidny i niezawodny partner w biznesie.

czytaj całość »
AN-KOM

Firma AN-KOM jest liczącym się na rynku polskim producentem systemów odgromowych.

Od początku działalności firma AN-KOM nieprzerwanie stawia na rozwój, nowe technologie i zwiększanie konkurencyjności swojej oferty. Dla produktów, które są w sprzedaży firma posiada odpowiednie certyfikaty oraz badania potwierdzające ich zgodność z normami.

czytaj całość »
Tracon

Firma TRACON powstała w  1990 roku.  Obecnie posiada swoje przedstawicielstwa w 8 krajach Europy. Głównym przedmiotem działalności firmy jest hurtowa dystrybucja materiałów i produktów elektrotechnicznych niskiego napięcia oraz doradztwo techniczne. Stąd też pochodzi nazwa firmy: TRAding + CONsulting to znaczy: Handel i Doradztwo.

czytaj całość »
OSPEL
  
Firma OSPEL S.A. jest producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, która posiada wieloletnią tradycje, ich osprzęt instalacyjny znajduje się w przeważającej większości domów, biur, zakładów pracy itp.. Firma istniej na rynku od 1953 roku co doskonale świadczy o tym, że potrafi sprostać wymaganiom klientów, kreować nowoczesne produkty, które znajdują coraz więcej nabywców.
 

 

 
czytaj całość »
Elektro-plast Nasielsk
 
ELEKTRO-PLAST Nasielsk jest jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma została założona w 1983 roku i jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-handlowym.

W asortymencie firmy znajdziemy:

  • osprzęt bryzgoszczelny podtynkowy i nadtynkowy
  • odgałęźniki podtynkowe i nadtynkowe
  • rozdzielnice n/n
  • puszki i odgałęźniki hermetyczne
  • puszki podtynkowe
czytaj całość »
Hurtownia elektryczna

Internetowa hurtownia elektryczna

 
 
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z asortymentem jaki oferuje nasza internetowa hurtownia elektryczna.
 
Ponieważ na rynku pojawiły się liczne hurtownie elektryczne dołożymy wszelkich starań, aby to właśnie nasza internetowa hurtownia elektryczna była dla Państwa tą najlepszą i jedyną. Ponieważ z naszych obserwacji wynika, że inne hurtownie elektryczne często praktykują...
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy od home.pl