PAWBOL

Pawbol Sp. z o.o. to uznany w Polsce i Europie producent osprzętu elektroinstalacyjnego, który swoją działalność rozpoczął w 1989 roku. Od tamtej pory firma dała się poznać jako solidny i niezawodny partner w biznesie.

Długoletnie doświadczenie oraz elastyczność w działaniu stały się gwarantem najwyższej jakości produktów oraz satysfakcji Klienta.

Pawbol Sp. z o.o. współpracuje ze sprawdzonymi i liczącymi się zarówno w kraju, jak i za granicą Partnerami Handlowymi, sukcesywnie poszerzając swoje portfolio o nowe produkty, zgodne z najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku.

 

Sklep internetowy PAWBOL

 

Nasze atuty:

  • nowoczesny park maszynowy
  • szeroki asortyment naszej oferty
  • wysoka jakość produktów
  • konkurencyjne ceny
  • szybka reakcja na potrzeby naszych Klientów
  • terminowość dostaw
  • profesjonalna i doświadczona kadra kierownicza
 
 

Firma Pawbol  we wdrażaniu wybranych produktów współpracuje z Centrum Innowacji i Transferu Technologii Akademii Techniczno - Humanistycznej w  Bielsku Białej.

 

Stawiając na rozwój firmy i chęć pozostawania konkurencyjnym na rynku, Pawbol korzysta z potencjału wiedzy i doświadczenia specjalistów ATH, współpracując z nimi w obszarze projektowania i wykorzystania innowacyjnych procesów technologicznych.

 

Wysoka świadomość istoty i znaczenia innowacyjności w połączeniu z wysoką jakością produktów to gwarancja zadowolenia Klienta.

 

W 2002 roku nasza firma wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008, dodatkowo czuwający nad poziomem zgodności oferty z wszelkimi normami i jej wysoką jakością.

 

Oferta firmy Pawbol obejmuje ponad 2 tysiące produktów skategoryzowanych w 10 grupach asortymentowych:

A - Puszki Elektroinstalacyjne
B - Osprzęt Siłowy
C - Obudowy i Skrzynki Rozdzielcze
D - Osprzęt Oświetleniowy
E - Listwy Zaciskowe
F - Gniazda i Wtyczki Telefoniczne
M - Aparatura modułowa
H - Uchwyty i Taśmy Kablowe
R - Elementy instalacji odgromowej
Cz - Rury, Kanały i Złączki

 


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy od home.pl