Elektro-plast Nasielsk
 
 
ELEKTRO-PLAST Nasielsk jest jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma została założona w 1983 roku i jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-handlowym.

W asortymencie firmy znajdziemy:

  • osprzęt bryzgoszczelny podtynkowy i nadtynkowy
  • odgałęźniki podtynkowe i nadtynkowe
  • puszki i odgałęźniki hermetyczne
  • puszki podtynkowe
Wśród czynników generujących dynamiczny rozwój firmy jest nowoczesny park maszynowy - liczący ponad 80 maszyn nowej generacji takich jak: Arburg, Biraghi, Engel. Własne biuro konstrukcyjno-technologiczne, narzędziownia, własne zaplecze magazynowe i własny transport a także doświadczona i stabilna kadra kierownicza.

Wysoka jakość wyrobów firmy ELEKTRO-PLAST to wynik stosowania nowoczesnych technologii, wprowadzenia systemu zarządzania jakości zgodnego z normą ISO 9001:2008 r. przyznany przez Bureau Veritas Quality International. Zakres certyfikacji dotyczy projektowania, produkcji i sprzedaży wyrobów elektroinstalacyjnych, wyrobów z tworzyw sztucznych i metali oraz oprzyrządowania.

Od wielu lat firma ELEKTRO-PLAST współpracuje z największymi sieciami hurtowni w Polsce. Oprócz sprzedaży wyrobów w kraju, firma ELEKTRO-PLAST ma również znaczący udział w sprzedaży za granicą. Firma eksportuje swoje produkty do takich krajów jak Niemcy, Belgia, Francja, Rosja, Ukraina, Słowacja i Litwa.

Wszystkie wyroby firmy posiadają certyfikaty i świadectwa jakości zarówno na rynek polski jak i na rynki zagraniczne. Produkujemy nasze wyroby dla tak renomowanych firm w branży elektroinstalacyjnej jak Moeller, Siemens i Spelsberg. Produkty firmy ELEKTRO- PLAST są powszechnie znane i cieszą się zaufaniem odbiorców krajowych jak również zagranicznych.
 
 
 

Elektroplast Nasielsk

 

 

 

 


 

 
 
 
 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy od home.pl