OSPEL
 
 
 
Firma OSPEL S.A. jest producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, która posiada wieloletnią tradycje, ich osprzęt instalacyjny znajduje się w przeważającej większości domów, biur, zakładów pracy itp.. Firma istniej na rynku od 1953 roku co doskonale świadczy o tym, że potrafi sprostać wymaganiom klientów, kreować nowoczesne produkty, które znajdują coraz więcej nabywców.


Misją firmy jest postawienie do obrotu produktów, które nie tylko zaspokoją wrażenia estetyczne nabywcy, ale i także będą mu odpowiadały pod względem jakości, ceny, a przede wszystkim zapewnią mu bezpieczne korzystanie z energii elektrycznej.
W ofercie znajdziecie Państwo serie produktów, które przede wszystkim mają oryginalny, niepowtarzalny design, są dostosowane do potrzeb i możliwości nabywczych klienta. Firma Ospel stale się rozwija, jest otwarta na potrzeby klienta i dostosowuje projekty swoich produktów do panujących trendów na rynku. Tradycja, doświadczenie, kompetentny personel oraz fachowe służby marketingowe to mocne strony tej firmy.


Spółka Ospel jest znana na rynku elektroinstalacyjnym jako producent osprzętu o wysokiej jakości. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, dlatego też ich eksploatacja nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że są one
bezpieczne, trwałe i niezawodne.

 

OSPEL

 
 

 


 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
regulamin sklepu internetowego
Sklep internetowy od home.pl