Wczytuję dane...
Kod producenta: NEPTUN48EU
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4034338930346
Wysyłka od: 12.30 PLN
Producent: Spamel

Głębokość [mm] : 150
Szyna DIN : Tak
Możliwość rozbudowy : Tak
Rodzaj drzwi : Przezroczyste
Stopień ochrony (IP) : IP65
Wysokość [mm] : 715
Szerokość [mm] : 310
Rodzaj pokrywy : Zamknięte
Szerokość wyrażona liczbą modułów : 48
Liczba rzędów : 3
Sposób montażu : Naścienny
Z płytą montażową : Nie
Kolor : Szary

Nowa seria rozdzielnic do pomieszczeń wilgotnych NEPTUN o nowoczesnym wzornictwie to najlepszy wybór w przypadku wszystkich obszarów zastosowań. Sprawdzi się zarówno w warsztatach, halach przemysłowych, stajniach, garażach, jak i wiatach samochodowych: Stopień ochrony IP65 gwarantuje, że marka NEPTUN spełnia wszelkie wyzwania i chroni wnętrza swoich produktów przed szkodliwym przedostawaniem się wody i pyłu. Ochrona ta jest gwarantowana w każdym rozmiarze, od 1 do 4 rzędów. Jest to możliwe dzięki ciągłej górnej i dolnej części, zamykanej przy pomocy wysokiej jakości przezroczystych drzwi. Ogranicznik drzwi można łatwo i szybko zmienić za pomocą systemu zatrzaskowego.
Seria rozdzielnic wyposażona jest w bez narzędziowy system zatrzaskowy do ustawiania szyn montażowych na 2 poziomach. Szyny montażowe można szybko i łatwo przesuwać ze standardowej wysokości montażowej 50 mm do 62 mm. W ten sposób marka NEPTUN oferuje również wystarczającą ilość miejsca na instalację głębiej położonych urządzeń montowanych na szynach i modułowych systemów zaciskowych.
Rozdzielnica posiada otwory przelotowe dla dławnic kablowych M32/M50 oraz boczne otwory przelotowe dla M20 i M25 w części górnej i dolnej. Wejścia w górnej części obudowy są już zakryte nawet bez użycia osłony kabla, zapewniając tym samym estetyczny wygląd.
Zaawansowaną technicznie właściwością marki NEPTUN jest kołnierz wlotowy membrany IP65, który pozwala na wprowadzenie kabli bez użycia narzędzi i bez wybijania jakichkolwiek otworów przelotowych. Technologia ta ma tę zaletę, że nie są wymagane żadne dodatkowe komponenty, takie jak dławnice kablowe, aby zapewnić zgodność ze stopniem ochrony IP65. Przemyślany system mocowania oszczędza czas i nerwy. Dlatego też rozdzielnica NEPTUN jest wyposażona w elementy takie jak zintegrowana poziomica i oznaczenia wewnętrznych punktów mocowania na odwrotnej stronie włącznie z wymiarowaniem. Uchwyty do montażu zewnętrznego rozdzielnicy NEPTUN są dostępne jako akcesoria. Neptun może być stosowany dla znamionowych napięć izolacji AC 400V, AC 1000V i DC 1500V co daje możliwość zastosowania w systemach fotowoltaicznych o wyższym napięciu. By zapewnić warunki bezpiecznej pracy przy napięciach AC 1000V lub DC 1500V konieczne jest użycie zewnętrznych wsporników montażowych NAB.

Certyfikaty: DIN EN 60670-1, DIN EN 60670-24Rozdzielnica natynkowa modułowa 4x12 IP65 NEPTUN48EU 4034338930346 SPAMEL NEPTUN48EU

Fotowoltaika

 • Głębokość [mm]: 

  150

 • Kolor: 

  Szary

 • Liczba rzędów: 

  3

 • Możliwość rozbudowy: 

  Tak

 • Rodzaj drzwi: 

  Przezroczyste

 • Rodzaj pokrywy: 

  Zamknięte

 • Sposób montażu: 

  Naścienny

 • Stopień ochrony (IP): 

  IP65

 • Szerokość [mm]: 

  310

 • Szerokość wyrażona liczbą modułów: 

  48

 • Szyna DIN: 

  Tak

 • Wysokość [mm]: 

  715

 • Z płytą montażową: 

  Nie