Wczytuję dane...
Kod producenta: KILIMGRIN
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 3295249178376
Wysyłka od: 12.30 PLN
Producent: delta plus

Zakładane na okulary korekcyjne : Nie
Tylko osłona ochronna na oczy : Nie
Z osłoną boczną i górną : Tak
Kolorowe okulary : Nie
Znane i cenione przedsiębiorstwo Delta Plus Group jest firmą z francuskimi korzeniami. Firma, dzięki ciężkiej pracy cenionych specjalistów, uchodzi obecnie za jednego z wiodących wytwórców oraz konstruktorów środków ochrony indywidualnej w Europie. Polskim klientom firma znana jest już od 1996 roku.
Jednym z produktów zaprojektowanych przez ten koncern są dane tutaj okulary ochronne. Na pewno zwrócić uwagę na materiał, jakiego użyto do wykonania tego modelu. Jest to bowiem wysokiej jakości poliwęglan. Zaletą tego materiału jest bez wątpienia jego trwałość, która jest bardzo zbliżona do trwałości jaką ma aluminium. To co wyróżnia ten materiał jest jego wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także bardzo wysoka udarność. Okulary są modelem jednoczęściowym. Dodatkową zaletą tego modelu jest jego osłona boczna oraz górna. Z kolei soczewki tego modelu są bezbarwne.
Okulary są dostępne w uniwersalnym rozmiarze.


Okulary ochronne z poliwęglanu jednoczęściowe bezbarwne KILIMANDJARO KILIMGRIN 3295249178376 DELTA PLUS KILIMANDJARO KILIMGRIN

Odzież ochronna i BHP

 • Kolorowe okulary: 

  Nie

 • Tylko osłona ochronna na oczy: 

  Nie

 • Z osłoną boczną i górną: 

  Tak

 • Zakładane na okulary korekcyjne: 

  Nie