Wczytuję dane...
Kod producenta: HAR12XX
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 3295249180348
Wysyłka od: 12.30 PLN
Producent: delta plus

Materiał : Inne
Dane szelki bezpieczeństwa to produkt pochodzący od polskiej firmy Delta Plus. Produkt został wykonany w rozmiarze XXL w kolorze pomarańczowym. Taśmy zostały wykonane z poliestru z dwoma punktami zaczepowymi (tylny i przedni). Dodatkowo szelki posiadają dwie klamry regulujące oraz dwie płytki regulacyjne boczne. Znajdą zastosowanie w rolnictwie/ogrodnictwie, budownictwie/przy robotach publicznych, pracach remontowych, w przemyśle lekkim oraz usługach/logistyce.
Delta Plus to jeden z największych producentów w branży BHP w Europie. Firma rozpoczęła działalność we Francji i posiada blisko czterdziestoletnie doświadczenie. Strategia firmy polega na stałym poszerzaniu oferty i zajmowaniu kolejnych nisz rynkowych.
Firma może pochwalić się wieloma osiągnięciami w swojej branży, jest zdobywcą międzynarodowych atestów oraz certyfikatów. Delta Plus Polska powstała w 1997 roku, a od 2006 roku siedzibą spółki jest Sosnowiec.


Szelki bezpieczeństwa 2 punkty zaczepowe 2 klamry regulujące pomarańczowe rozmiar XXL HAR12XX 3295249180348 DELTA PLUS HAR HAR12XX

Odzież ochronna i BHP

  • Materiał: 

    Inne